wz
Tabula Rasa - Info Tabula Rasa - Fórum Tabula Rasa - Galerie Tabula Rasa - Ostatní Tabula Rasa - Vzkazy Tabula Rasa - Odkazy

.

.
31.12.2007 (22:18hod.) - Web
Štěstí, zdraví, humor, lásku a spoustu uvolnění do Nového Roku vám všem. Enjoy & Peace!
.
.
.
24.12.2007 (19:20hod.) - Web
Tímto přeji všem krásné Vánoce prožité ve štěstí a pohodičce.
.
.
.
29.11.2007 (17:25hod.) - Oficiální
A je tu další a mnoho věcí měnící patch. Zde je na oficiální patch notes (v originále anglicky). Stále se nemohu dočkat Military Surplus (aukční dům), ale v tomto patchi ještě není obsažen (stále technické potíže).
.
.
.
14.11.2007 (20:27hod.) - Oficiální
Vyšel nový patch (13.11.2007):
Název: tabula_rasa_intl_1.0.1.4To1.1.1.2. a 1.1.1.3 ncpatch
Velikost: 61,2MB
Popis:
Updaty Serveru a klienta:
Zvýšená stabilita serveru.
Zvýšená stabilita klienta.
Zvýšen výkon jak klinta tak serveru.
Různé dolazení zvuku, byly uskutečněny různé opravy a změny. 
.
.
.
14.11.2007 (15:24hod.) - Web
Tak zase si to po nějaké době shrneme co se u nás událo. Vezmu to tedy od "největších" novinek - 1)Náš klan byl umístěn na Evropských oficiálních stránkách hry, 2)Andre (Veronica Moonshines jako momentální hlavní char ve hře) pro klan a pro celou Česko/Slovenskou komunitu hry Tabula Rasa vytvořil fórum, na kterém se s Vámi rádi potkáme a podělíme o info či jen tak pokecáme (thx a lot man!), 3)Otevřena sekce Logos, kde nenajdete nic jiného než detailní popisy nálezů Logos a info o nich - Bootcamp a Wilderness je kompletní (další budou doplňovány postupně), 4)Galerie byla updatována a je rozdělena na sekce CZF, CZF - Beta, Návrhy a Pozadí. To by bylo k updatům a ještě slovo ke klanu - pěkně se nám to rozrůstá a doufám, že ta celkem dobrá nálada a nadšení nám vydrží ještě nějaký ten pátek...
.
.
.
7.11.2007 (05:58hod.) - Web
Jelikož ne úplně každý se orientuje v tom jak má platit za tuto hru, rozhodl jsem se vytvořit takový menší přehled. Najdete zde jak poplatky přes Internet (embosované kreditní karty), tak i jiný způsob (NC Soft Game Time Card). Tato sekce se nachází pod názvem Placení a je pod položkou Info - Popis hry.
.
.
.
7.11.2007 (04:02hod.) - Web
Na včerejší popud jsem přidal přehled členů CZech Freelancers (CZF - Členové) do sekce Info. Jsou zde stručné informace o charakterech za které primárně hrajeme (představu mám samozřejmě takovou, že co člen klanu to jeden charakter). Bude neustále updatováno.
.
.
.
2.11.2007 (08:04hod.) - Web
Byla rozšířena další sekce a tou je Popis charakterů. Tato tabulka se samozřejmě ještě bude vyvíjet. Momentálně zde naleznete pouze základní rozdělení (detailnější popis všech tříd charakterů bude brzy následovat). Pak už jen pár drobných úprav v sekci Info (ještě stále není konečná podoba).
.
.
.
2.11.2007 (07:57hod.) - Oficiální
Tak za pár minut to již začíná na plno pro všechny ostatní platící hráče. Upřesňující link z oficiálních stránek: http://eu.rgtr.com/en/news_article/masks_off_time_for_action. Zde ještě dodatkem:

Ostrý start platící veřejnosti začíná:
EU Server - 02.11.2007 v 08:00 hod.
US Servery - 02.11.2007 v 06:00 hod.
.
.
.
2.11.2007 (07:49hod.) - Oficiální
Zde je odkaz na oficiální stránky hry s prohlášením, že PREORDER účty budou funkční do pondělí (5.11.2007): http://eu.rgtr.com/en/news_article/access_to_battlefield_now_open_to_all_retail_account_owners, poté musíme použít klíč z RETAIL verze (jinak se, dost pravdepodobně, účet uzamkne!). S obchodem xZone.cz (kde mimo jiné má většina klanu předobjednáno...) je to velmi špatné - bylo mi řečeno, že pro ČR je stanoven datum 8.11.2007 distributorem (CD Projekt) a ze strany obchodu není možné nic udělat, viz. tento post: http://www.xzone.cz/forum.php3?id=cti&predmet=1677&mode=2&druh=hra. Uřcitě vím jedno, že do NC Softu rozhodně napíši ať alespoň ví jak se jejich produkty u nás v České Republice velmi špatně distribuují. Jsem poučen - takovéto tituly (online, preordery) rozhodně rozvnou ze zdroje a už nepodporovat místní distribuci, která stojí...však víte za co.
.
.
.
2.11.2007 (01:43hod.) - Oficiální
Zde je další info k PvP. Jedná se o přehlednou tabulku 50 NEJ PvP klanů  na oficiálních stránkách hry a tato je každých 24 hodin updatována. Pro nás CZF je směrodatná hlavně tato na EU Severu (Centaurus): ZOBRAZIT, jelikož náš klan PvP je a časem s tím také tak budeme velmi pravděpodobně nakládat. Z této tabulky nás již vyzývaly (jeden opakovaně) klany: British Special Forces a The 13th Legion, což jsem po domluvě s Mistym a Jamesem odmítl (na to opravdu po těch pár dnech nejsme připraveni a člověk chce nejdříve poznat co to všechno umí, než se vrhat do boje o statistiku nejlepších). Zde je přehled 50 NEJ PvP klanů ze všech čtyř serverů: ZOBRAZIT.
.
.
.
1.11.2007 (07:58hod.) - Web
Tak ještě rychle otevírám alespoň jednu položku v Info a tou je Popis hry. Zde se nachází podsekce Základní, HW Požadavky a Napsali.... Toto spíše pomůže ještě těm, kteří se nerozhodli zda Tabula Rasa pořídit či ne. Přeci jen něco si o hře  přečíst (česko/slovensky) z vícero zdrojů neuškodí. Samozřejmě - opět těch informací v rodném jazyce je pomálu a jsou dost zastaralé (krom pár), tak to berte také občas s nadhledem (dost se toho od té doby mohlo změnit, že...). Dobrou noc.
.
.
.
30.10.2007 (03:56hod.) - Start
Hra již BĚŽÍ!!! Dostal jsem před chvílí echo od Mistyho, který se náhodou zkusil zalogovat (zrovna si doinstaloval čerstvě Win a všechno okolo a dokončil patchovaní hry). A to jsme chtěli odpočívat chvíli. Inu, zase nebudeme spát (trochu podraz...).
.
.
.
30.10.2007 (03:33hod.) - Oficiální
Tak za pár hodin ta show již propukne. Zde v rychlosti jen ještě upřesňující info na poslední chvíli (zdroj: http://eu.rgtr.com/en/news_article/preorder_headstart_tomorrow):

Ostrý start pro předobjednávající začíná:
EU Server - 30.10.2007 v 08:01 hod.
US Servery - 30.10.2007 v 06:01 hod.

Ostrý start pro zbytek platící veřejnosti začíná:
EU Server - 02.11.2007.
US Servery - 02.11.2007.

PS: My máme jasno a jdeme v 8hod. na EU Server Centaurus. Inu - potkáme se tedy na bojišti ve Wilderness.
.
.
.
29.10.2007 - Oficiální
Dnes nám zavřeli Beta fórum.
.
.
.
28.10.2007 - Web
Všem se velmi omlouvám za neinformovanost, ale dělám co se dá (googluju, pročítám tuny textu na fórech, upravuju screeny, formuju stránku, snažím se o překlady momentálně dostupných guidů, atd.). To jen tak na okraj, aby si někdo nemyslel, že se tu na to kašle...Lehké sumárum tedy následuje. Kompletně funkční sekce jsou již nyní: Úvod (vytvořen nový úvodní screen a logo), Novinky, Vzkazy a Odkazy. Lehkou změnou prošla Galerie, kde přibylo dělení na podsekce a to položky: CZF-Beta (zdokumentováno naše počínání v Tabula Rasa Beta Testu z doby od 06.10. - 26.10.2007. Zajímavé tři neděle, škoda, že jsme se tam nenahrnuli dřív...locknuto), Návrhy (sbírka konceptů a renderů ze hry, postupně se bude rozsiřovat a trochu se ještě změní dělení na podsekce), Pozadí (není nic jiného než pár tématických Wallpapers do Woken, rozpracováno a brzy bude zprovozněno). Info je silně rozpracované a je přístupné momentálně jen do prázdných podsekcí (následuje hned po Pozadí). Mise jsou zatím nejméně pokročilé a budou následovat možná až "za běhu" při Preorderstartu (30.10.2007, 08:01 hod. našeho času), nejsem si ani 100% jistý jestli bude vše na místě jako bylo v Betě...Mapy obsahují polohy Logos ze základních lokací (Wilderness, Divide, atd.). A jako poslední je Stahování - zde naleznete pouze mého pokusného králíka ve formě krátkého filmečku z velmi krátkých PvP soubojů. To je pro zatím vše a brzy se zase ozvu, tedˇ už jdu ale spát, je už zase 07:00 hod. ráno...
.
.
.
16.10.2007 - CZF
Tímto otevírám tuto stránku, která je primárně určená členům klanu CZech Freelancers, který bojuje společně ve hře Richarda Garriotta - Tabula Rasa. Časem bychom chtěli vytvořit řádnou Česko/Slovenskou komunitu všech možných zaměření a charakterů (samozřejmě důkladné "důvěřuj, ale prověřuj" bude předcházet:)), abychom se stali nejen slovansky spojeni, ale aby nás zároveň okolní svět hry respektoval (anebo se o nás minimálně vědělo:)).  Zároveň se sem budeme snažit sypat veškeré poznatky na které postupem narazíme a samozřejmě tím ulehčíme počínání ostatním do budoucna (těch čistě Česko/Slovenských informací, které do nynějška byly prezentovány je opravdu málo).  Jelikož hra teprve bude startovat  od úplného začátku, je výhodou být u zrodu a mít stejné šance jako ostatní. A my tam budeme. Možná se někdy potkáme bok po boku v boji... Hodně štěstí vojáci, medici, inženýři, vědátoři a všichni ostatní!